EN | DE | CS

Nepřihlášený uživatel


24. 02. 2018 
Filtrovat dle:

Chodov na grilu - soutěžte s námi o skvělé ceny!


 

Pátek 23. srpna bude v obchodním centru Chodov patřit grilování! Přijďte se dobře najíst, ochutnat speciality na grilu od profesionálních kuchařů a třeba se inspirovat novými chutěmi a recepty! Kromě toho na Chodově najdou spoustu zábavy i děti. Připraveny jsou skákací hrady, Slackline, Trampolína,  Mölkky a třeba i radar na měření rychlosti střelby hokejkou! Chodov tak pro své návštěvníky připravil dokonalý gurmánský, ale i sportovní servis! První grily od společnosti BIG GREEN EGGS se roztopí už ve tři hodiny!

Soutěžit ale můžete už od dnešního dne až do 15. září! Stačí se se čtenáři GastroQueen.com podělit o rady a tipy na grilování a vyhrát skvělé ceny! Ať už rádi grilujete maso, ryby či zeleninu, zkuste se o své zkušenosti poradit a získat například kvalitní keramickou pánev od společnosti TESCOMA nebo 50% slevu na jakýkoliv kurz dle vlastního výběru v profesionální škole vaření ATELIER CULINARI nebo spoustu dalších cen!

Stačí jen vložit originální recept spojený s grilováním, sdílet odkazy, získat nejvíce hlasů a jedna z cen může být právě Vaše!

Partneři akce: Big Green Eggs, Atelier Culinari, Víno&spol, Starbucks, BootCamps, Tescoma, Paul, Gastro Queen, Bambule, Costa Coffee, Albert, Vitaland, Apetit, Manufaktura

A na jaké ceny se hraje?

1. místo - Keramická pánev ECO PRESTO od společnosti TESCOMA

                 + 50% sleva na kurz dle vlastního výběru v ATELIERU CULINARI

2. místo -  Kosmetický balíček plný kvalitní kosmetiky

                 + 50% sleva na kurz dle vlastního výběru v ATELIERU CULINARI

3. místo -  Kosmetický balíček s šátkem

                  + 50% sleva na kurz dle vlastního výběru v ATELIERU CULINARI

Těšíme se na spoustu origininálních tipů na grilování a také na Vaši návštěvu v OC CHODOV, kde v pátek 23. sprna můžete ochutnat speciality od profesionálních kuchařů právě z ATELIERU CULINARI a užít si spustu zábavy!

 

Reklama